Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Dnia 30 maja 2016 r., licznie zgromadzona publiczność w sali widowiskowej MDK w Stalowej Woli, miała okazję uczestniczyć w Widowisku Tanecznym. Koncert był podsumowaniem roku artystycznego Zespołów Tanecznych działających w Niżańskim Centrum Kultury „Sokół” oraz w Domu Kultury w Pysznicy. Należy zaznaczyć, że wszystkie grupy pracują pod kierownictwem choreografa – Teresy Śwideckiej - Węglarz.

W programie zaprezentowali się tancerze z 5 grup niżańskich oraz 3 z Pysznicy. Koncert był bez wątpienia wydarzeniem, który dostarczył wspaniałych przeżyć artystycznych i tanecznych. Liczne grupy, ciekawe układy i oryginalne stroje świadczą o wspaniałej pracy choreograficznej i pedagogicznej prowadzącej zespoły. Uśmiechy i zadowolenie młodych tancerzy udowodniły natomiast, że taniec sprawia im prawdziwą  radość i satysfakcję. Dodatkową atrakcją widowiska były występy wokalne w wykonaniu solistek: Katarzyny Podgórskiej i Klaudii Łackiej oraz zespołu „Fuego” w składzie: Oliwia Karaś, Wiktoria Król, Patrycja Hawryło, Paulina Pitak i Martyna Dąbek. Dziewczyny przygotowane zostały przez instruktora – Dorotę Nieradkę.

Zwieńczeniem konkursu była prezentacja wszystkich występujących, życzenia  oraz podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji widowiska.

Obejrzyj galerię zdjęć.

Rozbudowa NCK "Sokół"

Szukaj na stronie

Licznik odwiedzin

Dzisiaj13
Wczoraj30
W ostatnim tygodniu109
W ostatnim miesiącu550
Wszystkich63806

VCNT - Visitorcounter

Logowanie

Copyright © by Niżańskie Centrum Kultury "Sokół"