Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.


    W ramach warsztatów wokalnych zorganizowanych w Niżańskim Centrum Kultury „Sokół”  w Nisku w dniach 17 – 20.07. br., wzięło udział 28. uczestników. Utworzono 3 grupy wiekowe:

  1. do 10 lat – gdzie najmłodsi  uczestnicy liczą 5,6 lat
  2. do 13 lat
  3. od 14 lat

    W ramach zajęć szczególny nacisk został położony na prawidłowy oddech, postawę, prawidłową wymowę i emisję głosu. Wzbudziło to w gronie zebranych dzieci  duże zainteresowanie. Wśród uczestników 1/3 to debiutanci, którzy nigdy nie śpiewali. Zwrócono uwagę na umiejętności sceniczne, posługiwanie się mikrofonem. Przekazano wprawki – teksty do ćwiczeń w domu. Dzieci zostały poinformowane o przekazie scenicznym i obowiązujących zasadach dotyczących kontaktu z odbiorcą. Na zajęciach został wykorzystany materiał repertuarowy m.in. z płyt Ogólnopolskiego Konkursu „Wygraj sukces”.

    Przygotowanie dzieci zwieńczył koncert w dniu 21 lipca w sali widowiskowej Niżańskiego Centrum Kultury „Sokół”, w którym uczestnikami byli wszyscy biorący udział w czterodniowych warsztatach wokalnych.

Obejrzyj galerię zdjęć.

Rozbudowa NCK "Sokół"

Szukaj na stronie

Licznik odwiedzin

Dzisiaj13
Wczoraj30
W ostatnim tygodniu109
W ostatnim miesiącu550
Wszystkich63806

VCNT - Visitorcounter

Logowanie

Copyright © by Niżańskie Centrum Kultury "Sokół"