Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

    Poniedziałkowy wieczór (27 października 2014 r.) wypełnił po brzegi salę widowiskową Niżańskiego Centrum Kultury „Sokół”. Koncert dla seniorów z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych był zwieńczeniem realizowanego przez Stowarzyszenie „Niżańskie Centrum Rozwoju” projektu „Pora na seniora”. W ramach projektu organizowane były spotkania, wyjazdy, zajęcia i warsztaty, kierowane  do osób powyżej 60-tego roku życia, z terenu powiatu niżańskiego.

    Występ gwiazdy wieczoru Alicji Majewskiej z akompaniamentem Włodzimierza Korcza wzbudził prawdziwy zachwyt i wzruszenie. Duet koncertujący razem  już ponad 30 lat, wystąpił na niżańskiej scenie po raz drugi. W 2010 roku NCK gościł artystów z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Licznie zgromadzona publiczność nie tylko słuchała, ale została także włączona do wspólnego śpiewania.

    Koncert był także okazją do złożenia okolicznościowych życzeń seniorom przez młodych artystów z PSP nr 3 i Przedszkola nr 1, a także występu Chóru „Echo”, który działa przy niżańskim Klubie Seniora oraz rudnickiego duetu „Starsi”, który w osobach panów Eugeniusza Pędlowskiego  i  Zdzisława Męczyńskiego, reprezentował Klub Seniora w Rudniku n. Sanem.

Obejrzyj galerię zdjęć.

Zapowiedzi

sobota, 26 sierpień 2017
Dni Niska - Święto Chleba 2017

Szukaj na stronie

Licznik odwiedzin

Dzisiaj1
Wczoraj8
W ostatnim tygodniu151
W ostatnim miesiącu515
Wszystkich60620

VCNT - Visitorcounter

Logowanie

Copyright © by Niżańskie Centrum Kultury "Sokół"