Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Siedziba Niżańskiego Centrum Kultury "Sokół" od 11.02.2019 r. została przeniesiona do nowego budynku przy ulicy Tadeusza Kościuszki 9 w Nisku.

Administracja NCK "Sokół" mieści się na I piętrze.

04.01.2019r.

Gmina Stalowa Wola, Gmina i Miasto Nisko oraz Gmina Pysznica informują o realizacji projektu pod nazwą „Szlakiem dziedzictwa kulturowego, zabytków kultury i oferty kulturalnej MOF Stalowa Wola”

Niżańskie Centrum Kultury „Sokół” realizuje projekt pn. Zakup cyfrowego projektora kinowego dla Niżańskiego Centrum Kultury „Sokół”, w ramach którego zakupiony zostanie zestaw kina cyfrowego: projektor kinowy, obiektyw projekcyjny, panel sterujący, podstawa pod projektor oraz zestaw lamp wraz z ich montażem i konfiguracją.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

ZAPOWIEDZI KINOWE

    Poniedziałkowy wieczór (27 października 2014 r.) wypełnił po brzegi salę widowiskową Niżańskiego Centrum Kultury „Sokół”. Koncert dla seniorów z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych był zwieńczeniem realizowanego przez Stowarzyszenie „Niżańskie Centrum Rozwoju” projektu „Pora na seniora”. W ramach projektu organizowane były spotkania, wyjazdy, zajęcia i warsztaty, kierowane  do osób powyżej 60-tego roku życia, z terenu powiatu niżańskiego.

    Występ gwiazdy wieczoru Alicji Majewskiej z akompaniamentem Włodzimierza Korcza wzbudził prawdziwy zachwyt i wzruszenie. Duet koncertujący razem  już ponad 30 lat, wystąpił na niżańskiej scenie po raz drugi. W 2010 roku NCK gościł artystów z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Licznie zgromadzona publiczność nie tylko słuchała, ale została także włączona do wspólnego śpiewania.

    Koncert był także okazją do złożenia okolicznościowych życzeń seniorom przez młodych artystów z PSP nr 3 i Przedszkola nr 1, a także występu Chóru „Echo”, który działa przy niżańskim Klubie Seniora oraz rudnickiego duetu „Starsi”, który w osobach panów Eugeniusza Pędlowskiego  i  Zdzisława Męczyńskiego, reprezentował Klub Seniora w Rudniku n. Sanem.

Obejrzyj galerię zdjęć.

Niżańskie Centrum Historii i Tradycji

W Krainie Baśniowej Piosenki

Srebrny Wiek Rzeczypospolitej

Rozbudowa NCK "Sokół"

Szukaj na stronie

Logowanie

Copyright © by Niżańskie Centrum Kultury "Sokół"

 

 

 

 

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, że nowa strona Niżańskiego Centrum Kultury "Sokół"

obecnie znajduje się pod adresem:

www.nck.nisko.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ODWIEDZIN!