Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

 

Siedziba Niżańskiego Centrum Kultury "Sokół" od 11.09.2017 r. została przeniesiona do PSP nr 5 w Nisku przy ulicy Tysiąclecia 12A. /wejście od strony Tesco/.

Administracja NCK "Sokół" mieści się na II piętrze pok. 213


Od połowy września ruszyła rozbudowa Niżańskiego Centrum Kultury  „Sokół” w Nisku. Realizacji inwestycji, która potrwa rok podjęła się firma ZRB KOREM z Jeżowego. Wartość inwestycji to 7,8 miliona złotych, w tym dofinansowanie w wysokości 2 milionów złotych przyznane z RPO WP na lata 2014-2020 (działanie 4.4 Kultura).

W trakcie rozbudowy zostanie odnowiona elewacja starej części budynku, która będzie również wzbogacona o płaskorzeźby muz. W nowej części elementem dominującym będzie szkło, natomiast elementem łączącym starą i nową część będą detale z czerwonej cegły. Powstaną pracownie: muzyczna, fotograficzna, plastyczna oraz sala taneczna i sala multimedialna. Projekt zakłada również utworzenie foyer, które zaadoptowane będzie na cele wystawiennicze. Zmodernizowana zostanie scena i sala widowiskowa.

   

   

    
   

 

   

   

   

 

   

   

   

   

   

   

 

 

Rozbudowa NCK "Sokół"

Szukaj na stronie

Licznik odwiedzin

Dzisiaj2
Wczoraj3
W ostatnim tygodniu10
W ostatnim miesiącu329
Wszystkich66814

VCNT - Visitorcounter

Logowanie

Copyright © by Niżańskie Centrum Kultury "Sokół"