Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

 

Siedziba Niżańskiego Centrum Kultury "Sokół" od 11.09.2017 r. została przeniesiona do PSP nr 5 w Nisku przy ulicy Tysiąclecia 12A. /wejście od strony Tesco/.

Administracja NCK "Sokół" mieści się na II piętrze pok. 213


    20 czerwca br., w sali wystawienniczej Oddziału NCK „Sokół” w Zarzeczu, odbyło się otwarcie wystawy prac uczestników zajęć plastycznych.  Wystawa stanowi podsumowanie 10-miesięcznej pracy młodych artystów w dziedzinie twórczości plastycznej i plastyczno – manualnej. Prezentowane na wystawie pracy powstawały w niżańskiej pracowni oraz oddziale zamiejscowym NCK „Sokół” w Zarzeczu. Różnorodność i ilość eksponowanych prac jest dowodem na to, że zajęcia były bardzo owocne,  a ich uczestnicy  z pewnością rozwinęli swoje zdolności, pasje i zainteresowania.

    Pieczę nad Ogniskiem Plastycznym od kilkunastu lat pełni artysta grafik – Stanisław Świeca, natomiast zajęcia plastyczno – manualne prowadziła w mijającym roku kulturalnym mgr sztuki Izabela Pataraniak.

    Otwarciu wystawy towarzyszyły akcenty muzyczne, które zaprezentowała wszystkim zgromadzonym solistka NCK „Sokół” – Patrycja Hawryło.

Obejrzyj galerię zdjęć.

Copyright © by Niżańskie Centrum Kultury "Sokół"