Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

 

Siedziba Niżańskiego Centrum Kultury "Sokół" od 11.09.2017 r. została przeniesiona do PSP nr 5 w Nisku przy ulicy Tysiąclecia 12A. /wejście od strony Tesco/.

Administracja NCK "Sokół" mieści się na II piętrze pok. 213


    22 lipca br., na stadionie w Podwolinie odbyła się impreza plenerowa pn. „Muzyczne popołudnie na Podwolinie”. W programie artystycznym  zaprezentowały się solistki oraz zespół „Fuego”, a także Zespół Wokalno – Instrumentalny Niżańskiego Centrum Kultury „Sokół”. Podczas imprezy nie zabrakło elementów ludowych, czyli koncertu Niżańskiej Kapeli Ludowej. Na najmłodszych odbiorców czekały zabawy z klaunem oraz wesołe miasteczko. Muzyczne popołudnie zakończyła zabawa taneczna z zespołem „Amaris” ze Stróży. Organizatorem wydarzenia był Burmistrz Gminy i Miasta Nisko, Niżańskie Stowarzyszenie dla Kultury oraz Niżańskie Centrum Kultury „Sokół”. Pomysłodawcą przedsięwzięcia był radny Gminy i Miasta Nisko z osiedla Podwolina – p. Marek Pachla.

Obejrzyj galerię zdjęć.

Copyright © by Niżańskie Centrum Kultury "Sokół"