Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

 

Siedziba Niżańskiego Centrum Kultury "Sokół" od 11.09.2017 r. została przeniesiona do PSP nr 5 w Nisku przy ulicy Tysiąclecia 12A. /wejście od strony Tesco/.

Administracja NCK "Sokół" mieści się na II piętrze pok. 213

    W trakcie przerwy wakacyjnej Niżańskie Centrum Kultury „Sokół” zorganizowało program zajęć i atrakcji dla dzieci i młodzieży pn.  Wakacje 2018 w NCK „Sokół”.  Proponowana oferta bezpłatnych zajęć obejmowała: warsztaty plastyczne, warsztaty wokalne zakończone koncertem w Parku Miejskim, zajęcia interaktywne „Smerfowa wioska” w wyk. Teatru Profilaktyki „Maska” z Krakowa oraz warsztaty rękodzielnicze – plecionkarstwo ze słomy i z taśmy. Dodatkową atrakcją były plenerowe projekcje filmów – czyli Niżańskie Kino Letnie, w ramach którego wyświetlono filmy: „La la Land”, „Siedem minut po północy”, „Dziewczyna z pociągu” i „Przełęcz ocalonych”. Kino Letnie współfinansowane było przez Gminę i Miasto Nisko.

Obejrzyj galerię zdjęć.

Copyright © by Niżańskie Centrum Kultury "Sokół"