Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

 

Siedziba Niżańskiego Centrum Kultury "Sokół" od 11.09.2017 r. została przeniesiona do PSP nr 5 w Nisku przy ulicy Tysiąclecia 12A. /wejście od strony Tesco/.

Administracja NCK "Sokół" mieści się na II piętrze pok. 213

Niżańskie Centrum Kultury „Sokół” zachęca do odwiedzania nowej placówki wystawienniczej pod nazwą „Niżańskie Centrum Historii i Tradycji”. Mieści się ona w dawnej Oficynie Pałacowej w Nisku, w której poprzednio mieściła się Miejska Biblioteka Publiczna (ul. Tadeusza Kościuszki 1).

Stałe ekspozycje w NCHiT to miejsce pamięci poety, literata Jana Marii Gisgesa, ekspozycja poświęcona Kawalerom Orderu Virtuti Militari oraz wystawa sztandarów i medali.
Do 15 października 2018 r. można oglądać czasową wystawę 49 portretów władców Polski autorstwa wybitnego grafika Waldemara Świerzego pod tytułem „Waldemar Świerzy kontra Jan Matejko”. O kolejnych wystawach czasowych będziemy informować na bieżąco.

Zapraszamy serdecznie do oglądania naszych ekspozycji. Zwiedzanie jest bezpłatne.

Standardowe godziny pracy placówki:

poniedziałek, wtorek - godz. 9.00 – 17.00.

środa - godz. 10.00 – 17.00

czwartek, piątek – godz. 9.00 – 17.00

W przypadku zainteresowania zwiedzaniem grupowym prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny, w celu ustalenia szczegółów – tel.: 881 200 349

Copyright © by Niżańskie Centrum Kultury "Sokół"