Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Siedziba Niżańskiego Centrum Kultury "Sokół" od 11.02.2019 r. została przeniesiona do nowego budynku przy ulicy Tadeusza Kościuszki 9 w Nisku.

Administracja NCK "Sokół" mieści się na I piętrze.

04.01.2019r.

Gmina Stalowa Wola, Gmina i Miasto Nisko oraz Gmina Pysznica informują o realizacji projektu pod nazwą „Szlakiem dziedzictwa kulturowego, zabytków kultury i oferty kulturalnej MOF Stalowa Wola”

Niżańskie Centrum Kultury „Sokół” realizuje projekt pn. Zakup cyfrowego projektora kinowego dla Niżańskiego Centrum Kultury „Sokół”, w ramach którego zakupiony zostanie zestaw kina cyfrowego: projektor kinowy, obiektyw projekcyjny, panel sterujący, podstawa pod projektor oraz zestaw lamp wraz z ich montażem i konfiguracją.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

W Siedlcach w dniu 18-19 października 2018 r. odbył się VII Ogólnopolski Konkurs Piosenki dla Dzieci i Młodzieży DEBIUT 2018. Przesłuchania konkursowe zorganizowane były w sali widowiskowej "PODLASIE" Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach. Jury w składzie: Danuta Błażejczyk, Zofia Prucnal, Christian Broniarz nagrodziła i wyróżniła solistki Niżańskiego Centrum Kultury "Sokół" w Nisku:

Kat. I (7-9 lat, ur. 2011-2009)
Wyróżnienie - Zuzanna Laba - "Jak, gdzie, dlaczego",
Kat. III (13-15 lat, ur. 2005-2003)
III miejsce Klaudia Łacka - "To nie Ja".
Instruktorem artystycznym solistów NCK, "Sokół" jest Dorota Nieradka.

Niżańskie Centrum Historii i Tradycji

Nabór do Chóru i Orkiestry

Srebrny Wiek Rzeczypospolitej

Rozbudowa NCK "Sokół"

Szukaj na stronie

Logowanie

Copyright © by Niżańskie Centrum Kultury "Sokół"